O szkole

Modern Academy to
nowoczesna edukacja,
praktyczne umiejętności,
przyjazna atmosfera!

Modern Academy oznacza szkołę, w której uczniowie mając dostęp do nowoczesnych technologii, z przyjemnością zdobywają wiedzę, a przede wszystkim umiejętności przygotowujące ich do dorosłego życia.
Modern Academy, to aktywna, samodzielna intelektualna praca, wyciąganie wniosków, kreatywne myślenie. To edukacja, która wyposaża w umiejętności uczenia się i przystosowywania się do dynamicznie zmieniającego się otoczenia. Tak, by życie przeżyć w sposób ciekawy i wartościowy, aktywny i niefrustrujący.
Modern Academy, to najnowsze technologie informacyjno-komunikacyjne w procesie dydaktycznym i wychowawczym, tak by przygotować uczniów do życia w społeczeństwie informacyjnym.
Modern Academy, to kompetencje w zakresie języków obcych – biegła znajomość języka angielskiego oraz podstaw dwóch dodatkowych języków: francuskiego i hiszpańskiego. To kształcenie językowe realizowane, nie tylko w ramach programowych zajęć lekcyjnych, ale także w formie zajęć pozalekcyjnych: warsztatów, gier i zabaw, a także świetlicy językowej.
Modern Academy,
to efekt pracy całej kadry pedagogicznej nad stworzeniem tak przyjaznej atmosfery, aby szkoła była miejscem, do którego uczeń będzie przychodził z przyjemnością.

To szkoła, którą pokocha każdy uczeń.
To prestiż wynikający z poziomu zdobytej wiedzy i umiejętności.
To nauczyciele pasjonaci.

Modern Academy  

To ruch, to działanie, to sport jako sposób na utrzymanie kondycji fizycznej i psychicznej! Uczeń codziennie uczestniczy w zajęciach rekreacyjnych i sportowych.
To wychowanie prozdrowotne. Uczniowie Modern Academy wiedzą, jak dbać o swoje zdrowie. Poznali zagrożenia dla organizmu człowieka i wiedzą jak ich unikać.
To dbałość o rozwój osobisty ucznia, to sztuka elokwencji, znajomość zasad komunikacji, form towarzyskich- savoir-vivre, kaligrafia.

Modern Academy

To zielona i biała szkoła.
Dwa razy w roku cała szkoła w ramach zajęć szkolnych wyjeżdża na tygodniowe wycieczki, aby w innej formie realizować zadania wychowawczo-dydaktyczne szkoły.

To bezpiecznie i dobrze spędzony czas.
Szkoła zapewnia szeroką gamę zajęć dodatkowych oraz świetlice tematyczne, tak by czas spędzony w szkole był maksymalnie wykorzystany i dawał radość z nauki jej uczniom.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.