baza lokalowa

Wyświetl większą mapę

Lokalizacja

Budynek szkoły położony jest przy ul. Skłodowskiej-Curie 67. Zaletą tego miejsca jest dogodna lokalizacja (blisko centrum) i szybki dojazd z większości dzielnic Torunia oraz obszerny parking. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoły znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe komunikacji miejskiej (autobus linii 16, tramwaje nr 2 i 3).

Nasz budynek

Jesteśmy  kameralną, a jednocześnie jedną z najnowocześniejszych placówek edukacyjnych w Toruniu. Wnętrza naszych sal mają niepowtarzalny klimat, który zawdzięczają niebanalnej, barwnej aranżacji oraz nowoczesnemu wyposażeniu.

Szkoła zajmuje dwie kondygnacje w samodzielnym budynku, gdzie znajdują się sale dydaktyczne, a także sala do ćwiczeń ruchowych oraz świetlica z czytelnią. W budynku stworzyliśmy również pomieszczenia o funkcjach pomocniczych: sekretariat, szatnia, pokój nauczycielski.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.